Asansör Kiralama

Asansör Kiralama


Asansör Kiralama 

Asansör kiralama nakliyat için en çok tercih edilen kolaylıklardan biridir. Teknolojiyle birlikte bir hayli gelişen asansörlü nakliyat yöntemi, taşınmak isteyen kişiler için  daha kullanılır hale gelmiştir. Ev, iş yeri taşıma sırasında asansörün hayat kolaylaştırıcı olduğu tartışılmaz. Genel itibariyle yük asansörsüz yapılarda eşya taşımanın hem insan gücünün fazla olması hem de eşyanın zarar görmesi bakımından ne kadar zorlayıcı olduğu bilinmektedir. Eşyaların bir binadan başka bir binaya taşınması esnasında yıpranması, hasar görmesi, özellikle bu iş insan gücüyle yapılıyorsa, beklenmedik bir durum değildir. Yüksek katlı binalarda büyük ebatlı eşyaların taşınması için pencere ya da balkondan asansörle taşıma yapmak daha güvenli ve sağlıklı bir yöntem olarak tercih edilmektedir.  


Asansör Kiralama Firmaları 

Asansör kiralama firmaları arasında araştırma yapanlar için Bayer Nakliyat, bu işi müşterinin güvenini sarsacak hiçbir duruma yer vermeden, asansörlü nakliye hizmeti de vererek yapmaktadır. Böylelikle hem taşıma yapılan binalara hem de eşyaya zarar vermeden, kısa süre içinde işlemi gerçekleşmektedir. Bina içinde merdiven kullanılarak, elemanlar tarafından özen gösterilmeden eşya taşıması yapılıyorsa, eşyaların çizilmesi, kırılması söz konusu olduğu gibi, binaya da zarar verme olasılığı bulunmaktadır. Yüksek katlı binalardan bu daha da zahmetli hale geldiğinden, asansörlü taşımanın bir gereklilikten daha çok zaruri bir ihtiyaç olduğu görülmektedir. Binaların içinde her ne kadar asansör bulunsa da, bunlar yük taşımak için uygun olmayabilir ve harici asansör, nakliyat sektöründe zorunlu olmaktadır. 


Asansör Kiralama İstanbul 

Asansör kiralama İstanbul denildiğinde ve bu kadar büyük bir mega kentin yapılanması göz önünde bulundurulduğunda, güvenilir firmalarla çalışılması gereken bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Bayer Nakliyat kısa süre içinde taşınma işlemini gerçekleştirmek isteyen, aynı zamanda hasarsız şekilde eşyaların taşınmasını düşünenler için profesyonel hizmet sunmaktadır. Balkon veya pencereye monte edilen asansörler yardımıyla büyük ebatlı tüm eşyalar en yüksek katlara dahi indirilir veya çıkarılır.  Eşyaları araçlara yerleştirme profesyonel ekip tarafından yapılır ve taşınma işlemleri sorunsuz şekilde ve kısa sürede tamamlanır. İş yeri taşımasında zaman daha da önemli bir konu olduğu için, bir an önce iş yerine yerleşip, işlerin kaldığı yerden devam etmesinde asansörlü nakliyat yöntemi zamandan tasarruf sağlamaktadır. İstanbul gibi bir şehirde akıllı yapılaşmanın kentte oldukça kadar yoğun olduğu görülmektedir. Bunun yanında eşya taşımaya müsait olmayan yapıların da mevcut olduğu da bilinir. İster akıllı ister eski tip binalarda eşya taşıma esnasında geleneksel yöntemlerin kullanılması, iş güvenliği konusunda da tehlike arz etmektedir. Bunun yanında her binaya asansör kurulumu da yapılması mümkün değildir. Asansör kurulum şartları uygun olan binalara bu işlem dış cepheden yapılabilmektedir. Eşya taşıyan personel konusunda maliyetin düşmesi ve bunun yanında eşya taşıma sırasında personelin eşyanın altında kalabilmesi ve eşyaların üzerine düşebilmesi durumuyla da karşılaşılmaktadır. Eşyaların tek tek indirilip çıkarılması gibi zahmetli ve yüksek maliyetli bir durumdan vaz geçilip, modern ve teknolojik yöntemlerin kullanılması ve nakliye araçlarına daha kolay yüklenmesi, büyük şehirlerde nakliye işlerinin yoğunluğu düşünüldükçe daha pratiktir.  


Asansör Kiralama Fiyatları 

Asansör kiralama fiyatları nakliye elemanlarının ücretleri düşünüldüğünde daha iyi hizmet alındığı göz önünde bulundurulmakta ve her şekilde daha karlı bir yöntem olarak bilinmektedir. Bayer inşaat en uygun fiyata en güvenli hizmeti sunacak bir firma olarak hayatı kolaylaştırırken, bütçeyi zorlamadan hizmet vermektedir. İş kalitesini arttırdığı için de daha avantajlı olmaktadır.  Bununla beraber asansör kiralama maliyetleri şahsa ya da firmaya göre değişiklik göstermektedir. Mesafe ve kat sayısı da bu konuda etkili olmaktadır. Zaman konusu da fiyat belirlenmesinde belirleyici faktörlerdendir.  

Üste Çık