Eşya Depolama

Eşya Depolama


Eşya Depolama

Eşya depolama son dönemlerde kullanıcılar tarafından yaygın olarak taşınma, ofis değiştirme ya da kapama ve ülke değiştirme gibi sebepler ile tercih edilmektedir. Bununla birlikte evinde yeterli alan bulunmaya kullanıcılar da daha refah bir ortamda yaşamak için de bu hizmeti talep etmektedir. Eşya depolamayla kullanıcılar, güvenli bir alanın konforunu yaşar. Eşya depolama İstanbul başta olmak üzere ülkemizin farklı illerinde de rağbet görmektedir. Ev ya da ofis kiralarında meydana gelen artış eşya depolamaya olan ilginin de artmasına neden olmaktadır. Kullanıcılar, yüksek kiraları kontrol edilmeyen binalara vermek yerine güvenlik konusunda tescil alan ve kameralar ile izlenerek hususi bir şekilde korunan depolara vermeyi tercih etmektedir. Bununla birlikte farklı ülkelerde yaşayan vatandaşlar, Türkiye’ye geldiklerinde kullanmak üzere eşyalarını uygun fiyatlı depolara bırakmaktadır. Bu sayede yıl boyunca kullanmadıkları dairelere para harcamak durumunda kalmazlar.


Eşya Depolama Firmaları

Sektörde çok sayıda eşya depolama firmaları bulunsa da Bayer Nakliyat, verdiği kaliteli hizmetler ile diğerleri arasından sıyrılmaktadır. Bayer Nakliyat’ın profesyonel ekibi, her türlü eşya için gerekli optimum koşulları depoda yaratmakla sorumludur. Örneğin, hakiki ahşaptan üretilen eşyalar ya da teknolojik aletler düşük nem oranı ile saklanmalıdır. Bayer Nakliyat’ta kış aylarında deponun sıcağı yükseltilmekte ve yaz aylarında ise düşürülerek gerekli ayarlanmalar yapılmaktadır. Eşya depolama Avrupa yakası da dahil olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerinde hizmet vermekte olan Bayer Nakliyat, hem eşyaların hem de depoların kontrolünü belirli aralıklar ile gerçekleştirmektedir. Bu sayede bir yandan tüm olasılıklar hesaplanmakta bir yandan da gerekli önlemler alınmaktadır. Maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyen Bayer Nakliyat, eşya depolama başta olmak üzere kullanıcılarına uygun fiyatlı ve garantili lojistik hizmetleri sunmaktadır.


Eşya Depolamanın Avantajları

Eşya depolamanın kullanıcılara çok sayıda avantajı bulunmaktadır. Öncelikli olarak kullanıcılar, nerede saklanacağından emin olunamayan eşyalar için ideal bir alan elde etmektedirler. Bunun yanı sıra eşya depolarının düzenli olarak Bayer Nakliyat personelleri tarafından kontrol edilmesi ve güvenlik kameraları aracılığı ile izlenilmesi kullanıcıların akıllarındaki soru işaretlerini giderir. Böylelikle kullanıcıların akılları, eşyalarında kalmaz ve hiçbir endişe olmaksızın eşyalarını emanet edebilirler. Aynı zamanda depoları tercih etmek, zarar görebilecek hassasiyetteki eşyaların en iyi şekilde bakılmasına olanak sağlar. Birçok kullanıcı, antika benzeri değerli eşyalarını bu tip depolarda saklamaktadırlar. Depolar, dört mevsim boyunca ideal sıcaklık ve nem oranına sahip olmaktadır. Bayer Nakliyat’ın deneyimli ekibi, farklı tip eşyalar için kişiselleştirilmiş çözümler geliştirmektedir. Bu sayede her eşyaya olması gereken özen gösterilmektedir. Deprem, yangın ve sel gibi doğal afetler başta olmak üzere her türlü istenmeyen duruma karşı eşya depoları sigortalanır. Depoda herhangi bir doğal afet neticesinde eşyalarınız zarar görür ise bu zarar, kullanıcı menfaati göz önünde bulundurularak korunur. 


Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları Bayer Nakliyat kalitesi ve güvencesi ile birlikte son derece uygundur. Ödenmesi gereken total meblağın belirlenmesinde farklı unsurlar rol oynamaktadır. En önemli unsurlar arasında depolama alanının ne kadar süre ile kullanılacağı yer alır. Eşyaların depolanma süresi arttıkça ücret de aynı şekilde artacaktır. Eşyaların miktarı ve büyüklüğü de önemlidir. Örneğin tek bir parça piyano ile küçük ancak birden çok eşya için gereken depolama alanı aynıdır. Tüm bunlara ek olarak eşyaların niteliği de saklama koşullarını değiştireceği için önem arz etmektedir. Bilhassa kıymetli eşyalar için geniş güvenlik önlemleri alınmaktadır. Bayer Nakliyat, sahip olduğu deneyimli kadro ile kullanıcılara birinci sınıf kaliteli hizmeti en iyi fiyatlara sunmaktadır.

Üste Çık