Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat


Evden eve nakliyat hizmeti veren taşımacılık firmaları ev eşyalarınızı sigorta kapsamında bir yerden alıp diğer evinize götürmektedir. Ev taşıma sebeplerimiz iş hayatımız gibi çeşitli nedenlerden dolayı nakliye firmaları aracılığıyla şehiriçi, şehirlerarası ev taşıma hizmeti alınmaktadır. Taşınma için firma ile anlaşma yapılmadan önce iyi bir şekilde araştırma yapılması en önemli hususlardan birisidir. Nakliyat şirketleri taşıma hizmeti verirken sizlere göndermekte olduğu araçların evden eve taşımasına uygunluğu ve gelen ekiplerin işi bilmesi son derece önemlidir. İstanbul evden eve nakliyat hizmeti veren Bayer nakliyat taşımacılık alanında hem şehiriçi hemde şehirlerarası nakliyat hizmeti vermektedir. Sizlere kapalı çelik kasa ve içi suntalı araçlar ile hizmet veren Bayer taşımacılık sektörün en eski ve önde gelen firmalarından bir tanesidir. Gerek altyapısı ile gerek geniş araç filo ve ekip çalışanları ile Türkiye ve İstanbul'da hizmet vermektedir.  
Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme Sistemi ;


Evden eve nakliyat hizmetinde en önemli etkenlerden biriside eşya paketleme sistemidir. Ev taşıma şirketleri sizler için son derece değerli eşyalarınızı profesyonel ekipler ile ambalaj ürünleri ile paketleme yapmaktadır. Bayer nakliyat firması eşyalarınıza uygun malzeme kalitesine sahiptir. Kırılacak mutfak eşyalarınızı tek kullanımlık özel kağıtlarımız ile sarılıp tekrar tek kullanımlık karton kolilere yerleştirilir. Kaba eşyalarınız ise kalın baloncuklu patpat olan ambalaj malzemelerimiz ile paketlenir ve mobilyalarınız marangozumuz tarafından demonte ve monte edilerek taşıma işlemi gerçekleştirilir. Bu yapılan paketlenme sistemi ile evden eve nakliye hizmeti sürecinde hem zarar görülmez hemde stressiz bir taşıma gerçekleştirilir. 
Vermiş Olduğumuz Hizmetler 


Firma, taşınma sürecinizde sizlere profesyonel destek sağlamaktadır. Taşınma işleminin en önemli ve ilk adımı taşınacak olan eşyaların kolileme ve paketleme işleminin yapılmasıdır. Eşyaların fiziksel özelliklerine uygun olarak koli yapılması eşyanın güvenli ve hasarsız bir şekilde yeni adresine ulaşmasını sağlamak için gereklidir. Mutfak eşyaları, züccaciye, ayna gibi kırılacak cam ya da porselen ürünler özel pat patlı ambalaj poşeti ile sararak hasarsız taşınmasını sağlamaktadır. Elektronik cihazların daha fazla özenle taşınmaya hazırlanması gerekmektedir. Çalışma arkadaşları bu konuda da gereken hassasiyet ve özeni göstermektedir. Vermekte olduğu önemli hizmetlerden birisi de evden eve asansörlü nakliyat hizmetidir. Çok katlı binalarda son derece kullanışlı bir yöntem olmaktadır. Kimi binalarda asansör bulunmazken kimisinde ise bina yönetimi tarafından bina asansöründe yük taşımaya izin verilmemektedir. Zaten izin verilse bile büyük eşyaları taşımak mümkün olmaz. Asansörlü sistem bu anlamda çok yerinde bir çözüm sunmaktadır. Binanın dış yüzeyine monte edilen seyyar asansör sistemi ile eşyalar kolay ve hasarsız olarak taşınmış olur. Bu yöntem pratik ve zamandan tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Evden eve nakliyat firması olarak görev, müşteriyle anlaşma yapılmasıyla başlar. Önce ekip arkadaşları taşınması gereken eşyaları yerinde görür. Eşya yoğunluğuna uygun bir araç seçildikten sonra sırasıyla ve özenle diğer işlemlere geçilir. Güvenin adresi olan firma, verdiği hizmet kalitesiyle sektörde aranan bir isim olmayı başarmıştır. 
Evden Eve Nakliyat Fiyatları 


Verilen her türlü hizmetin maddi ve parasal bir karşılığı vardır. Hizmet veren firmaların uyguladıkları fiyat politikası ve yapılan iş için harcanan emek, işçilik giderleri, kat edilen yol gibi unsurlar eşya taşıma fiyatları belirlenirken fiyat üzerinde etkili olmaktadır. Nakliyat firmaları bazı dönemlerde müşteri memnuniyetine yönelik kampanyalar ve indirim günleri düzenlemektedir. Bu fırsatları takip etmek bütçeler için rahatlatıcı çözüm olacaktır. Ayrıca ödemede uygulanan kolaylıklar ve kredi kartına taksit gibi uygulamalar da tamamen müşteri memnuniyeti içindir. Konu ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için firmanın sosyal medya hesapları ve iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz. 7/ 24 hizmet vermekte olan çağrı merkezi sizler için çözüm önerisi sunacaktır. 

Üste Çık