Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı


Fabrika Taşımacılığı

Fabrika taşımacılığı, fabrika yerinin değiştirilmesi gerektiğinde başvurulan önemli lojistik gelişmelerden birisidir. Diğer nakliye hizmetleri kadar yaygın değildir ancak, büyük profesyonellik gerektiren bir taşıma hizmetidir. Normal taşınmanın bile ne kadar zor ve karmaşık olduğu, taşıma hizmetinin uzmanlık gerektirdiği bilinen bir gerçektir. Bir fabrika bünyesindeki ofis malzemeleri, hassas malzemeler ve büyük makineler göz önüne alındığında, fabrika taşıma sürecinin ne kadar zor olduğu ve hata kabul etmediği anlaşılabilir. Fabrika taşımacılığında da en üst düzeyde profesyonellik gösteren Bayer Nakliyat firması, müşterilerinin mağduriyet yaşamaması için büyük bir titizlik, dikkat ve özen ile bu taşımacılık sürecini yürütmektedir. Bayer Nakliye firması, müşterilerinin profesyonel bir nakliye firmasından beklediği hizmeti karşılayacak kriterlere sahip bir firmadır. Modern taşımacılık sürecinde, temel öncelik olan yüzde yüz güvenlik ile malzemelerin tam zamanında teslimine kadar ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri sağlamaktadır.


Bayer Nakliyat İstanbul Fabrika Taşımacılığı Kriterleri

Bayer Nakliyat firmasının İstanbul fabrika taşımacılığı hizmetindeki kalite yönetimi, bir lojistik uzmanının standartlarını karşılayacak derecededir. Planlama, müşterileri ile senkronize bir sıralamaya dayanmaktadır. Bayer Nakliyat firması için her saniye, büyük önem taşımaktadır. Bayer Nakliyat, fabrika taşımacılığında, fabrikanın çalışma biçimi ve düzenini bozmadan kusursuz bir taşıma hizmeti sunmaktadır. Fabrika taşıma hizmetinde, yeterince uzman olmayan ve tecrübesiz fabrika taşıma firmaları, taşınma sürecini aksatabilmekte ve hem manevi hem de maddi açıdan müşterilerine ekstra maliyet çıkartmaktadır. Bu nedenle, hızlı nakliye süresi ile birlikte temel beceriler gerektiren bir hizmet olan fabrika taşımacılığında Bayer Nakliyat, sorunsuz nakliye sürecini garanti etmektedir. Bayer Nakliyat firmasının, İstanbul fabrika taşımacılığı kriterlerinden bazıları şunlardır:


Taşıma öncesinde, taşıma sırasında ve taşıma sonrasında hiçbir ek maliyetin ortaya çıkmaması

Sigorta güvencesi

Malzeme ve makine ölçülerine uygun genişlikteki araçlar

Yüklerin nakliyesinin, garanti kapsamında gerçekleştirilmesi

Yüklerin hasar görmesini engellemek için gerekli tedbirlerin alınması

Makinelerin ve diğer malzemelerin, gereken söküm ve yeni adreslerindeki kurulumlarının en uygun şekilde yapılması

Navlunun, olumsuz hava koşullarından etkilenmesini önlemek için gerekli önlemlerin alınması

Talep edildiği takdirde, yeni adresteki temizlik hizmetinin gerçekleştirilmesi

Yükleme ve boşaltma esnasında fabrikaya ait forklift veya vinç bulunmuyorsa bu ekipmanların tedariki


Bayer Nakliyat Fabrika Taşımacılığı Avantajları

Fabrika taşımacılığı sektöründe şart olan nakliyat belgeleri ile hizmet veren Bayer Nakliyat firması,  endüstriyel pazarın karşılaştığı lojistik sorunların üstesinden profesyonelce gelmektedir.  Tehlikeli ürünlerin depolanması, basınç altındaki stoklar, endüstriyel ekipman için özelleştirilmiş paketleme ve sandıklama, ağır yüklerin taşınması, çevresel ve teknik taşıma normlarına ve yönetmeliklerine uygunluk ve daha fazlası Bayer Nakliyat firmasının eksiksiz sunduğu hizmetlerdir. 


Fabrika taşımacılığında, uyumluluk ve güvenlik gibi ele alınması gereken pek çok husus vardır. Katma değeri yüksek lojistik hizmetler için gönül rahatlığı ile başvurulacak, güvenilir adres olan Bayer Nakliyat firmasının fabrika taşımacılığında kâğıt ve ambalaj, sanayi ekipmanları ve makineleri, kimyasallar, metaller, hammaddeler ve madencilik, inşaat, tarım ve daha fazlasında faaliyet gösteren endüstriyel müşterilerine sunduğu avantajlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:


En uygun ve nitelikli transfer çözümleri

Tam zamanında teslimat ile kolaylaştırılmış nakliye tedarikçisi yönetimi

Parçaların ve bileşenlerin optimize edilmiş kullanılabilirliği

Güvenilirlik ve uygun fiyat

İyileştirilmiş müşteri hizmetleri

Dayanıklı, entegre ve konsolide lojistik

Operasyonel mükemmellik

Mevzuata uygunluk

Üstün kalitede ambalajlama

Depolama ihtiyaçlarının kendi tesislerinde veya özenle seçilmiş stratejik lokasyonlarda karşılanması


Fabrika Taşımacılığı Fiyatları

Bayer nakliyat firmasının fabrika taşımacılığı fiyatları, pek çok kritere bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Bu fiyat belirlemede etkili olan kriterlerin başında fabrika genişliği, yükün miktarı, taşımada kullanılacak araç, süreçte gereken malzemeler ile ekip ve ekipmanlar, mesafe, temizlik gibi ekstra hizmetlerin istenip istenmediği gelmektedir. Rekabetçi fiyatlar ile kaliteli lojistik hizmetleri sunan Bayer Nakliyat firmasının fiyatları hakkında, net bilgi edinmek için taşınma projesi ile ilgili detaylı bilgi verilmesi gerekmektedir.

Üste Çık