Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı


Fuar Taşımacılığı

Fuar taşımacılığı, fuar organizasyonlarının son yıllarda gösterdiği artış ile paralel gelişme göstermiş bir lojistik çözümdür. Fuarlar, gerek yurt içinde gerek yurtdışında, firma açısından en önemli küresel etkinliklerdendir. İş dünyasındaki çarkın dönmesini sağlayan unsurların ayrılmaz bir parçasıdır ve hem alıcılar hem de satıcılar açısından etkili bir B2B pazarlama biçimidir. Bir ticaret fuarına katılım, fuar standı tasarlamak, ürün tanıtımlarını planlamak, stand personeli seçmek gibi beraberinde yapılması gereken çok şeyi de getirir. Elbette, firmaların fuar katılımlarında ihtiyaç duydukları en büyük gereksinimlerden birisi de, sergileyecekleri ürünlerin, makinelerin ve fuarda kullanacakları masa, sandalye, dekor gibi eşyalar ile afişlerin, kitapçıkların, broşürlerin, çeşitli ekipmanın, elektronik aletlerin fuar alanına ve fuar alanından geri nakliyesidir. B2B ilişkileri kurmak isteyen şirketler için Bayer Nakliyat firması, fuar navlununun, zamanında teslim alma, zamanında fuar alanına teslim etme ve tekrar geri taşıma hizmeti ile kâbusa dönüşmemesini sağlamaktadır. 


Bayer Nakliyat Fuar Taşımacılığı İstanbul Hizmetleri

Bayer nakliyat firması için fuar taşımacılığı İstanbul hizmetlerinde sürecin her adımında dakiklik, kesin ve kapsamlı bir dikkat ile yaklaşım büyük önem taşımaktadır. Bayer Nakliyat firması,  sigortalı fuar taşıma lojistik çözümleri ile de tıpkı diğer lojistik çözümlerinde olduğu gibi sorumlu bir lojistik şirketi tarafından gerçekleştirilen, sürdürülebilir nakliye hizmetleri sunmaktadır. Profesyonel bir lojistik şirketinde olması gerektiği gibi çalışma ortamı, güvenlik ve çevre konularını her zaman dikkate almaktadır. Yol güvenliğine oldukça önem veren Bayer Nakliyat, İstanbul başta olmak üzere ülke genelindeki ve dünya çapındaki lokasyonlarda geniş araç filosu ile üst düzeyde hizmet ve uygun maliyetli çözümler sunmaktadır. Teknolojiyi verimli lojistik hizmetleri ile birleştiren Bayer Nakliyat’ın sürücüleri, güvenli ve verimli sürüş ile çevre konularında eğitimlidir. Kaynak açısından verimli sürüş, düşük yakıt kullanımı, minimum lastik aşınması, daha az onarım ve bakım anlamına gelmekte ve bu da, daha düşük çevresel etkiyle sonuçlanmaktadır. Fuarcılık sektöründe, yılların verdiği deneyim ve zamana duyarlı fuar ve etkinlik malzemeleri için özelleştirilmiş nakliye çözümleri ile Bayer Nakliyat’ın, ticari fuar nakliye ihtiyaçlarını en verimli şekilde ele aldığından hiç şüphe yoktur. Bayer Nakliyat firması, personelinin her birini çok özel kriterlere göre özenle seçmektedir ve müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına her zaman, bölgesel bir varlık sergileyen ve başarılı yurtiçi ve sınır ötesi taşımacılık için gereken bilgiye sahip personel ile çalışmaktadır. Deneyimli iş gücüne sahip olan Bayer Nakliyat, fuar gönderilerinin alana zamanında ve tek parça olarak ulaşmasını ve firma için ayrılan standa tam olarak istendiği gibi yerleştirilmesini, fuar bitiminde de yine aynı özenle yüklerin toplanıp geri götürülmesini sağlamak için her ayrıntıya odaklanır. İster yurtiçi fuar taşımacılığı olsun ister yurtdışı fuar taşımacılığı, fuar etkinliği nerede olursa olsun Bayer Nakliyat, müşterilerinin rahat ve güvenle satışa odaklanabilmeleri için fuar, kongre ve seminer için en kaliteli ulaşım hizmetini vermektedir.


Bayer Nakliyat Fuar Taşımacılığı Çözümleri

Fuar taşımacılığı yapan firmalar arasında lider konumdaki Bayer Nakliyat, özellikle fuar taşımacılığına uygun modern, güvenli bir araç filosuna sahiptir. Fuar yüklerini taşımak için kullanılan araçları, aşağıdakiler dahil olmak üzere, güvenli ve ideal bir taşıma hizmeti sunmaya yardımcı bazı özelliklere sahiptir:


Sorunsuz yükleme ve boşaltma için büyük boyutlu kapılar

Sorunsuz ve sarsıntısız sürüş için havalı süspansiyonlar

Acil bir durumda gönderilere anında erişim

Taşıma sırasında teşhir ünitelerini sabitlemek için bağlantılar

Hijyen ve temizlik

Fuar ve proje taşımacılığı çözümleri arasında hava, kara, deniz, demiryolu veya intermodal ile uluslararası taşımacılık yer alan Bayer Nakliyat’ın çok modlu çözümler, paketleme ve açma, belge verme, gümrük işlemleri, gümrüklü veya gümrüksüz taşımacılık, boş konteynerin depolanması gibi çözümleri mevcuttur. 


Bayer Nakliyat ile Fuar Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Kendisini tam hizmetli bir nakliye ve lojistik şirketi olmaya adamış Bayer Nakliyat ile fuar lojistiğinin nasıl yapıldığını, madde madde belirtecek olursak bu maddelerden bazıları şunlardır:


Tarihe uygun lojistik planlama

Yük türünü belirleme

Dokümantasyon planlaması

Yurt dışı fuarlar için gümrük tarihlerini belirleme

Varış tarihi planlaması


Bayer Nakliyat firmasının aynı zamanda, fuar ve proje taşımacılığında fark yarattığı birçok alan mevcuttur. Bu alanlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz: 


Ürün özelliklerine uygun farklı seçenekler

Alternatif rota seçenekleri

Çevrimiçi takip sistemi

Yerel servis ve destek

Depolama hizmetleri

Müşteriye özel hizmetler

Özel ekipman gerektiren ulusal ve uluslararası karayolu taşımacılığı

Raporlama


Fuar Taşıma Fiyatları

Fuar taşıma şirketleri, ücretlerini belirlerken genellikle taşınacak eşyanın hacmini, mesafeyi, nakliyede çalışacak personel sayısını, nakliye sürecinde kullanılacak ekipmanları, teknik işlemlerin gerekip gerekmeyeceği gibi unsurları göz önünde bulundurur. Bayer Nakliyat’ta teslim tarihlerine veya bütçeye uyum sağlamak için tasarlanmış çeşitli nakliye seçenekleri sunulmaktadır. Fuar taşımacılığında uzman kadrosu, geniş acente ağı, gelişmiş teknolojik altyapısı, deneyimli müşteri hizmetleri ile kapsamlı, güvenli, ekonomik ve süratli hizmetler sunan Bayer Nakliyat’ın uzman ekibi ile iletişime geçilerek, fuar taşımacılık çözümleri ve fiyatları konusunda daha fazla ve net bir bilgi edinmek veya özel bir fiyat teklifi almak mümkün olmaktadır.

Üste Çık