Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı


Hastane Taşımacılığı

Hastane taşımacılığı en hassas ve dikkat edilmesi gereken nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır. Profesyonel bir ekip ile taşıma işlemlerinin yapılması ve tercih edilecek olan firmanın özenle seçilmesi gerekir. Bayer Nakliyat daha önce elde etmiş olduğu tecrübeler ve uzman kadrosu ile hassas olan taşıma işlemlerinin altından kolaylıkla kalkabilmektedir. Hastanelerde yer alan eşyalar insan sağlığını etkileyen önemli eşyalar olduğu için taşıma esnasında uygulanacak olan yöntemler ve teknolojilerin özenle belirlenmesi gerekir. Taşıma esnasında eşyaların zarar görmesini engelleyebilmek için özenli davranılması gerekir. Hastane taşımacılığı işlemlerinde eşyaların hacimlerine göre Bayer Nakliyat tarafından özenli bir taşımanın yanı sıra uygun araç seçenekleri sağlanır. Taşıma esnasında dikkatli ve kurumsal bir hizmet standardı sağlanmaktadır.


Profesyonel Hastane Taşımacılığı

Hastane taşıma işlemlerinde uzman bir kadro ile çalışılması, kurumsal bir hizmet sunulmasını sağlamaktadır. Bayer Nakliyat firmasına ulaşan hastane taşıma taleplerinde firma farklı yollar izlemektedir. Uzman kadrosu ile hastaneyi ziyaret eden firma eşyaların tespit edilmesi ve gerekli olan işlemlerin yapılmasına yönelik olarak fikir edinmektedir. Hastanelerde yer alan eşyaların en hassas olanları tespit edilerek boşaltma ve belirtilen adreslere yerleştirme için uygun olan yöntemler belirlenmektedir. Söz konusu insan sağlığı olması nedeniyle hastanede bulunan her eşya özenle muhafaza edilerek taşınmaktadır. Bayer Nakliyat firması elde ettiği tecrübeler ile hızlı ve profesyonel olarak hastane taşımacılığı hizmetlerini sağlamaktadır. Hastane taşıma firmaları arasında ek hizmetler ve teknolojik gelişmeleri ile Bayer Nakliyat öne çıkmaktadır. Uzman personeller öncelikli olarak hastanede olan eşyaları belirli sınıflandırma grubuna göre ayrıştırmaktadır. Daha sonra eşyaların korunmasına yönelik olarak paketleme, ambalajlama işlemlerini yaparak muhafaza edilmeye hazır hale getirmektedir. Araçların boyutları, araç ve personel sayısı hastaneye yapılan ziyaretler sonucunda planlanmaktadır. Taşıma esnasında en önemli olan noktalardan biri planlı ve organize şekilde çalışabilmektir. Bayer Nakliyat firması kurumsal alt yapısı ve ekibi ile taşıma öncesinde belirli bir düzen içerisinde eşyaların zarar görmesini engelleyerek hizmetlerini sağlamaktadır. Eşyaların zarara uğramaması ve herhangi bir aksaklık durumunun önüne geçilebilmesi için eşyaların korunmasını sağlayacak olan sigorta işlemleri yapılmaktadır. 


Hastane Taşıma Hizmetleri

Hastane taşımacılığı İstanbul şehrinden çeşitli şehirlere yapılabileceği gibi yakın adreslere taşıma imkânlarının sunulması mümkündür. Firmaların taşıma için iletişime geçmesi halinde süreç en hızlı şekilde titizlikle belirlenir ve belirtilen zaman dilimlerinde taşımalar gerçekleşir. Tıbbi cihazların hepsi farklı özelliklere sahiptir ve ambalajlanma işlemleri bile cihaz türlerine göre değişim göstermektedir. Doktorlardan fikir alınarak ambalajlama işlemleri uzman bir ekip tarafından yapılır. Taşıma esnasında paketlere ve ambalajlara ayrılan tüm cihazlar numaralı bir şekilde sınıflandırılır. Daha sonra taşıma yapılan adreslere kolay ve hızlı bir şekilde kurulum ve montaj işlemleri yapılır. Taşıma esnasında alınan tüm önlemler ve ek hizmetler ile birlikte kaliteli olan bir taşıma süreci gerçekleşmektedir. 


Hastane Taşımacılığı Fiyatları 

Hastane taşıma fiyatları çeşitli faktörlere göre değişim göstermektedir. Fiyatların belirleyici olduğu en önemli noktalardan birini tıbbi malzemelerin varlığı oluşturmaktadır. Tıbbi malzemelerin yoğun olması ve personel sayılarının fazla olması halinde fiyatlar buna göre belirlenmektedir. Aynı zamanda firmanın fiyatları belirlemiş olduğu kriterler arasında taşımanın yapılacağı adresler önemli bir faktördür. Hastane yönetimi tarafından Bayer Nakliyat’a iletilen taleplerin göz önüne alınmasıyla birlikte taşıma hizmetlerinde fiyatlar belirlenmektedir. Bazı durumlarda hastanelerden gelen talepler bazı bölümler özelinde taşıma yapılması yönünde olabilmektedir. Özel olarak bölümlerin taşınması halinde adreslere ve tıbbi cihazlara göre belirleyici olan faktörler göz önüne alınarak fiyat belirlenmektedir. Sağlanan ek hizmetler neticesinde Bayer Nakliyat ile iletişime geçilmesi ve taşıma işlemleri için planlama yapılması mümkün olmaktadır.

Üste Çık