Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı


Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı hizmetlerini evden eve taşımacılık firmalarından alabilirsiniz. İş yerinizin taşınması gereken bazı durumlar söz konusu olabilir. Taşınma işleminizi şehir içinde ya da şehir dışında da gerçekleştirebilirsiniz. Ofis eşyaları oldukça değerli ve maddi değerleri yüksektir. Zarar gelmeden bir yerden farklı yere taşınması konusu da önemlidir. Ofis koltukları, sandalyeleri, masalar, önemli evrak ya da dosyalar en önemlisi elektrikli ve elektronik cihazlar herhangi bir zarara uğramamalıdır. Bu yüzden işinde profesyonel olan bir firma ile çalışılması gerekir. Bayer Nakliyat uzun yıllardan beri taşımacılık sektöründe yer almaktadır. Uzman kadrosu ve geniş araç filoları ile dikkat çekmektedir. Taşınacak eşyaların az ya da çok olması da önemli değildir. Araçları her tür eşyayı taşımak için de uygundur. Firmadan şehir içi taşımacılık, şehirlerarası taşımacılık, depolama, uluslararası nakliyat hizmetleri de alabilirsiniz. Sadece ülkemiz içinde değil farklı ülkelere taşınması gerekenler de kaliteli hizmetler alabilir. Eğer iş yerinizin taşınması gerekiyorsa Bayer Nakliyattan fiyat teklifi almadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. 


Şehir İçi Ofis Taşımacılığı

Şehir içi ofis taşımacılığı, kısa mesafede yapılacağı için kısa zamanda taşınmanızı sağlamaktadır. Ofisiniz küçük ya da büyük olsun birçok eşya burada bulunmaktadır. Taşınmanız için de fazla zaman kaybederek iş potansiyelinizi düşürmemeniz gerekir. Bilinçsiz ve acemice yapılacak olan ofis taşımacılığı sizlerin maddi zarara uğramanıza neden olabilir. Deforme olan eşyalar da görüntü bakımından hiç hoş olmayacaktır. Ayrıca elektrikli eşyaların zarar görmesi oldukça sıkıntılı durumlar arasındadır. Bütün bu olumsuzluklardan korunmak için profesyonel ofis taşımacılığı hizmeti almalısınız. Bayer Nakliyat evden eve taşımacılık firmaları arasında vermiş olduğu kaliteli hizmeti ile dikkat çekmektedir. Ofis ve iş yerlerinin taşınması konusunda deneyimli ekibinden yardım alarak zararsız ve kısa zamanda taşınabilmeniz mümkündür. Bütün eşyaların paketlenmesi kaliteli ambalaj malzemeleri ile yapılır. Gidilen yeni iş yerinde tüm yerleşimler yapılarak ortam temiz ve düzenli bir halde sizlere teslim edilir. Firma sigortalı taşımacılık hizmetlerini de müşterilerine sunarak müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Olası sıkıntılı durumlar söz konusu olursa bütün ofis eşyalarınız sigorta şirketi kapsamı altında garantidedir.


Şehirlerarası Ofis Taşımacılığı

Şehirlerarası ofis taşımacılığı farklı illere, ilçelere taşınması gerekenler için uygulanmaktadır. Bütün eşyalar uzak mesafeye gideceği için ayrı ayrı ambalajlanması ve bütün güvenlik önlemlerinin alınması gerekir. Ofisiniz yüksek katlı binalarda olsa bile asansörlü ofis taşımacılığı hizmetinden faydalanmanız mümkündür. Yola bakan pencereye kurulan asansör yardımı ile tüm eşyaların zarar görmeden indirilmesi sağlanmaktadır. Gidilen yerde de eşyaların yüksek kata çıkarılması gerekiyorsa asansör kurularak kısa zamanda taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir. Profesyonel eşya paketleme hizmetleri tüm taşınma işlemlerinde önemli olduğu gibi ofis taşınması gerektiği zamanlarda da önemlidir. Eşyaların çizilmemesi, deforme olmaması ve hasara uğramaması için eşya paketlemenin uzman kişilerce yapılması gerekir. Bayer Nakliyat eşya paketleme konusunda tecrübeli personellere sahiptir. Tüm ofis eşyaları kendisine uygun olan ambalaj malzemeleri ile paketlenecek ve böylelikle onlara zarar gelme riski de azalacaktır.


Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Ofis taşımacılığı fiyatları nakliyat şirketlerine göre farklılık gösterebilir. Nakliyat konusundan başka talep edilenler olursa fiyatta değişiklik olabilir. Fiyatlar genellikle gidilecek mesafe, çalışacak olan personel sayısı, asansörlü taşımacılık hizmetleri göz önünde tutularak ortaya çıkmaktadır. Ofis eşyalarının az ya da çok olması da fiyatı belirleyen unsurlar arasındadır. Ekonomik fiyatlarla taşınmak isteyenler Bayer Nakliyat firmasını arayarak kendileri için oluşturulan özel fiyatlardan faydalanabilir. Zararsız ziyansız, profesyonel bir şekilde ofis taşımacılığı hizmeti almak istiyorsanız 444 19 72 Bayer Nakliyatı arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

Üste Çık