Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat


Şehirlerarası Nakliyat hizmeti alıyor olmanız taşınma durumu söz konusu olunca sizler için büyük fayda sağlayacaktır. Bir şehirden farklı bir şehre taşınmak zorunda kalabilirsiniz. Tayini çıkanlar, emekli olup da memleketine yerleşenler ya da evlenerek farklı şehirde hayat sürme zorunluluğu olanlar taşınması gereken kişilerdir. İşlerinizi hızlandırmak ve yorulmamanız için nakliyat firmaları yardımı alarak zahmetsizce taşınmanız mümkündür. Bu firmanın işinde tecrübeli olması ve sizlere kaliteli bir hizmet sunması eşyaların güvenliği için önemlidir. Şehirlerarası nakliyat firmaları arasında yılların birikimine ve deneyimine sahip olan Bayer Nakliyat işinde uzman olmasıyla dikkat çekmektedir. Bünyesinde çalışan teknik personeller nakliyat ve taşımacılık konusunda deneyimlidir. Farklı büyüklükte olan araçlar her çeşit eşyanızın taşınması için uygundur. Şehirlerarası taşınması gereken kişiler firmadan profesyonel bir hizmet alarak güvenli bir şekilde taşınabilir. Daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat teklifi istemek için Bayer Nakliyat firmasını aramanızı tavsiye ederiz.


Şehirlerarası Nakliyat Avantajları

Şehirlerarası nakliyat avantajları taşınması gerekenler için oldukça fazladır. Eşyaların toplanması ve düzgün bir şekilde paketlenmesi önemli bir konudur. Eğer paketleme düzgün olmazsa eşyalarda maddi zararlar yaşanacaktır. Şehirlerarası nakliyat firması sizlere şu avantajları sağlamaktadır:


Profesyonel eşya paketleme hizmetleri sizlere sunulur.

Mobilyaların sökülmesi ve sarılması sağlanır.

Cam eşyalar karton kutulara yerleştirilir ve güvenlik önemleri alınır.

Beyaz eşyalar tesisatlarından çıkarılarak sarılır.

Duvara monte ürünler, avizeler sökülerek paketlenir.

Elektrikli eşyalar ayrı bir özenle muhafaza edilmelidir. 

Koltuk, çekyat, sandalye gibi kumaş aksanlı olan kullanım eşyalarının kumaşlarının yırtılmaması için önlemler alınır.

Kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılması gerekir. Böylece yırtılma ve eşyanın deforme olması engellenir.

Nakliyat sözleşmesi ile bütün yapılacak işlerin listelenmesi gerekir.

Sigortalı taşımacılık hizmetleri sizlere sunularak olası sıkıntılı durumlarda tüm eşyalar sigortalanır.


Asansörlü Şehirlerarası Nakliyat

Asansörlü şehirlerarası nakliyat, taşınmada büyük bir kolaylık olarak karşınıza çıkmaktadır. Bütün eşyaların seyyar asansörle indirilmesi ve çıkarılması hem zamandan tasarruf sağlamaktadır hem de eşyaların zarar görme riskini minimuma indirmektedir. Asansörlü nakliyat hizmetlerini sizlere sunan Bayer Nakliyat kısa zamanda zararsız bir şekilde taşınmanızı sağlamaktadır.  Asansörün kurulabilmesi için yola bakan bir pencere ya da balkonun olması yeterlidir. Eğer kamyonun konumlanması için dar bir sokakta oturmuyorsanız asansörlü nakliyat hizmetleri avantajlarından faydalanabilirsiniz. 


Paketlenen eşyalar asansöre yerleştirilerek motor yardımıyla yukarıdan kamyona indirilmektedir. Kamyona istifleme de oldukça düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Çünkü uzun yola gidileceği için olumsuz hava şartları ya da kötü yol durumlarına maruz kalmamak için bu önemlidir. Elemanlar kamyona yerleşimi yaptıktan sonra yola çıkar. Gidilen yerde yine asansörün kurulması ve eşyaların büyük bir özenle çıkarılması gerekir. Ambalajların açılması, bütün mobilyaların ve beyaz eşyaların kurulması firma tarafından yapılmalıdır. Duvara monte ürünler varsa montajları yapılır. Hatta lamba, avize ya da elektrik işlerinizi de yaptırabilirsiniz. Bütün ambalaj malzemelerinin toplanması ve evinizin düzenli bir şekilde size teslim edilmesi evden eve nakliyat şirketinin yapacakları arasındadır.


Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Şehirlerarası nakliyat fiyatları bazı etkenler göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Gidilecek olan yolun uzunluğu ve eşyaların azlık çokluk derecesi gerçek fiyatı ortaya çıkarmaktadır. Asansörlü taşımacılık hizmetlerinin alınması ya da ekstra istek ve talepler de fiyatın belirlenmesinde etkendir. Bayer Nakliyat uygun ve indirimli olan fiyatlarıyla dikkat çekmektedir. Firmaya taşınmanız gereken gün hakkında bilgi vererek ücretsiz ekspertiz talep edebilirsiniz. Gelen ekspertiz tüm incelemelerini yaptıktan sonra raporunu tutacaktır. Bu rapor sonucunda da sizler için uygun fiyat ortaya çıkacaktır. Daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler 444 19 72 numaralı telefonu arayabilir. 

Üste Çık