Şehirler Arası Nakliyat

Bayer Şehirler Arası Nakliyat

Evden eve nakliye sektöründe yaşanan gelişmeler sonrasında pek çok nakliye firması sektördeki yerini aldı. Birçok nakliye firmasının sektöre girmesiyle birlikte kaliteli nakliye firması seçimi oldukça zor bir hale geldi. Ancak nakliye sürecinde kaliteli ve işinde profesyonel nakliye firması seçebilmek eşyaların güvenliği açısından çok önemli bir yere sahiptir.  

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat hizmeti sunan firmamız eşyalarınıza zarar vermeden güvenli bir şekilde taşıma hizmeti sunmaktadır. Nakliye sektöründe uzun yıllardan bu yana tecrübe sahibi olan firmamız taşıma esnasında karşılaşılacak tüm sorunları önleyebilmek adına nakliye sürecini programlı bir şekilde yürütmektedir. Herhangi bir aksaklık yaşanması halinde problemleri kısa bir süre içerisinde çözebilecek yetenek ve kapasiteye sahibiz.

Evden Eve Nakliyatta Ekspertiz Hizmeti

Evden eve nakliye hizmeti sunan firmamız ekspertiz hizmeti sunarak nakliye günü yaşanacak problemlerin ve zaman kaybının önüne geçmeyi hedeflemektedir. Bu sebeple firmamız tarafından adresinize bir ekspertiz yönlendirilmekte ve eşyalarınızı boyutu, miktarı ve ağırlığı belirlenmektedir. 

Sadece eşyaların durumunu gözlemlemekle kalmayan ekspertiz kaçıncı katta oturduğunuzu, eşyaların taşınacağı adresin kaçıncı katta olduğunu ve eski adres ile yeni adres arasındaki mesafeyi belirlemektedir. Ekspertiz tarafından yapılan bu araştırmalar sonucunda eşyalar için gerekli olan taşıma personeli sayısı, ambalaj miktarı ve gerekli olan nakliye aracı sayısı belirlenmektedir. 

Ekspertiz hizmeti veren Şehirler arası nakliyat firmamız Bayer Evden Eve Nakliyat taşıma günü karşılaşılabilecek tüm sorunların önüne geçerek kısa sürede sorunsuz bir nakliye süreci yaşamanızı sağlamaktadır.

Nakliye Sürecinde Doğru Ambalajlamanın Önemi

Eşyaların güvenilir bir şekilde taşınabilmesi ve eşyaların herhangi bir hasarla karşı karşıya kalmaması adına profesyonel nakliye personelleri tarafından yapılacak olan ambalajlama hizmetinin önemi oldukça büyüktür. 

Firmamız Bayer Nakliyat standart ambalaj kullanmakla birlikte kişilerin taleplerine göre daha kalın ve dayanıklı ambalaj kullanımı da gerçekleştirmektedir. Eşyalarını taşıttıracak olan kişilerin talepleri üzerine kullanılan özel ambalajlar için ek ücret talep edilmektedir. 

Standart ambalajlar oldukça kalın olup eşyaların zarar görmesini büyük oranda engellemektedir. Firmamızın kaliteli personelleri tarafından yapılan ambalajlama profesyonel bir biçimde geçekleştirilmektedir. Bayer Nakliye ve Depolama olarak eşyaların güvenliğini sağlayabilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.